O projektu DESLIK

Blog DESLIK je projekt podchycující oblast DEStilátu a LIKérů nebo spíše oblast DEStilatérství a LIKérnictví jako celku. Přesná dělící čára není zatím stanovena a je ve větší míře určena požadavky čtenářů. Rádi bychom zpracovali tyto problematiky:

- Legislativa, zákony, vyhlášky…
- Popis plodin vhodných pro výrobu pálenek…
- Podrobný popis procesu přípravy a zpracování samotných kvasu…
- Seznam palíren, které Vám umožní pohybovat se ruku v ruce se zákonem…
- Něco o uskladnění Vašich destilátů…

- Popis surovin a popis jejich zpracování pro přípravu likérů…
- Podrobný popis procesu přípravy likérů…
- Něco o uskladnění Vašich likérů…

Jako kontrast bychom Vám rádi představili různá obchodní centra s komerčními produkty, kde Vám prodají kvalitní lihovinu za přijatelnou cenu, a kde Vás naopak vezmou s úsměvem na hůl a formou diskuze by jsme společně jednotlivé prodejny a produkty v nich ohodnotili.
Tím by jsme Vám poskytli mnoho důležitých rad na základě kterých se pak můžete rozhodnout, která z cest je pro Vás nejlepší.
Projekt je koncipován jako fórum, do kterého může každý anonymně přispívat a celý projekt tak podpořit a rozvíjet.

Cestou blogu jsme se vydali čistě z praktického hlediska. Vytváření a správa samostatných internetových stránek je závislá na čase autora a jeho zkušenostech s programováním v HTML či P2P kódu. Tato problematika u blogu odpadá. I kdybychom se nemohli v nějakém čase blogu věnovat, je zcela funkční a komunikace mezi čtenáři neni ničím ohrožena. Jediná naše nutná angažovanost je ve vytváření nových tématických okruhů. Věříme ale, že budoucnost nám poskytne nějaké další spoluautory, které nám v celé věci pomohou a umožní tak, aby se projekt hodnotněji rozšířil.
Nevíme, možná jste to právě Vy.

S pozdravem.
Deslik

Žádné komentáře:

Počet zobrazení stránky

Seznam posledních článků:

Seznam posledních komentářů: